Iegādes nosacījumi

Iegādes nosacījumi – Distances līgums starp Pircēju un Pārdevēju.

1.       Pārdevējam Ieva Raita, reģ. Nr. 15068210007, piedāvājot preces un Pircējam veicot pasūtījumus, starp Pircēju un Pārdevēju tiek noslēgts Distances līgums.

2.       Preces cena ir norādīta bez papildus uzcenojuma. Pircējam tiek sniegta informācija par iespējamām atlaidēm.

3.       Pircējs sedz piegādes maksu. Preces tiek piegādātas ar Latvijas Pasta starpniecību. Piegādes maksa Latvijas teritorijā ir 3,00 €.

4.       Preces piegāde ir iespējama Jelgavā bez maksas, iepriekš vienojoties par tikšanos. Norēķināšanās notiek skaidrā naudā ar darījuma apliecinošas kvīts izrakstīšanu.

5.       Veicot pasūtījumu, Pircējs norāda savus personas datus un e-pasta adresi rēķina sagatavošanai un nosūtīšanai. Rēķins jāapmaksā trīs darba dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts.

6.       Prece tiek izsūtīta nākamajā darba dienā pēc rēķina apmaksas. Piegādes termiņa izpildi nodrošina Latvijas Pasts 2 - 4 darba dienās.

7.       Iegādāto preci Pircējs apņemas lietot tikai preces paredzētajam mērķim, atbilstoši preces aprakstam.

8.       Pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās preces 14 dienu laikā no rēķina apmaksas dienas, par to rakstveidā brīdinot pārdevēju. Preces atteikšanās gadījumā, Pircējs apmaksā preces nogādāšanas izdevumus Pārdevējam. Pārdevējs pārskaita Preces cenu Pircēja norādītajā kontā, kad preci saņēmis oriģinālajā iepakojumā un pārliecinājies vai prece nav bojāta.

9.       Iegādes nosacījumi stājas spēkā preces iegādes brīdī.

10.   Pārdevējs informē Pircējus par pieejamām precēm un to atlaidēm. Izpirktās preces no piedāvājuma tiek dzēstas.

11.   Visi jautājumi tiek izskatīti saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .